PRELEGENCI

Joanna Mucha​

Absolwentka Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim, doktor ekonomii KUL, ukończyła też studia podyplomowe z Ekonomiki Zdrowia na UW. Od 2007 roku jest posłanką na Sejm. Pracuje w Komisji Ochrony Środowiska i Komisji Ustawodawczej. W latach 2011-2013 Ministra Sportu i Turystyki, odpowiedzialna za przygotowanie i przeprowadzenie Turnieju Euro 2012 oraz budowę Stadionu Narodowego. Członkini Rady Programowej Kongresu Kobiet. Autorka powieści „Wszystko się stało”. Wykładowczyni na uczelni SWPS w Warszawie.

Jowita Pawluczy​

Przedsiębiorca, wykładowca i nauczyciel akademicki, pilot szybowcowy. Strateg Marketingu Online - pomaga przedsiębiorcom pokazać swoje firmy w Internecie, prowadzi doradztwo w zakresie poprawy skuteczności biznesowej online. Pomaga zdobywać lojalnych klientów, poprzez budowanie zaufania opartego na prawdziwych relacjach. Ekspert ds. Wizerunku - jej strategie wizerunkowe i sesje biznesowe są bardzo często początkiem dynamicznego rozwoju firm i marek osobistych. Wiele z nich rozwija swoje przedsięwzięcia zarówno w kraju jak też na całym świecie. Specjalista SEO - pomaga przedsiębiorcom wybić się ponad otaczającą ich konkurencję dzięki sprawdzonym metodom pozycjonowania firm w internecie. Założycielka Akademii Wizerunku Biznesu - szkoły biznesu online dla firm, której siłą jest połączenie wielu obszarów z zakresu przedsiębiorczości i nauki w jeden autorski program kierowany do osób, które chcą przenieść swoje przedsięwzięcia na nowy poziom. Ambasadorka największej w Polsce Fundacji Sukces Pisany Szminką wspierającej Kobiety w rozwoju zawodowym i biznesowym.

Justina Carmo​

Zajmuje się coachingiem intuicyjnym oraz świadomością dostatku. W swojej pracy, pomaga innym uwolnić podświadome blokady finansowe i połączyć się z intuicją aby pójść za ścieżką duszy. .

PROWADZĄCY

Dominik Łazarz​

Ekonomista, doktorant WSIiZ, ekspert ds. UE Europe Direct przy WSIiZ w Rzeszowie oraz Europe Direct w Gdańsku. Pełnił m.in. funkcję dyrektora Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej oraz Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie.

Mirosław Nowak​

Rzeszowianin, ekspert rynku nieruchomości, szczęśliwy tata.

Waldemar Ruszel​

Praktyk - trener kariery, biznesu i zmiany osobistej, działacz społeczny, edukator, aktor, przedsiębiorca, dziennikarz, człowiek szerokiego spojrzenia na świat i prawa nim rządzące. Każdego dnia odkrywa otaczający go świat, aby uczyć się, a pozyskaną wiedzę sprawdzać w praktyce i przekazywać dalej. Doświadczenia życiowe (25 lat praktyki zawodowej) w wielu różnych obszarach zaowocowały utworzeniem kilka lat temu Instytutu Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju, w którym każdego dnia realizowana jest idea "Lepszy świat wokół nas". Polega ona na tym, że poprzez pracę nad sobą, zmianę nawyków, uczenie się wrażliwości na ludzi i otaczający nas świat czynimy swój osobisty świat lepszym, a dzięki temu mamy jako jednostka wpływ na zmiany w skali globalnej. Osoby, które miały z nim kontakt mówią, że bardzo ciekawie przekazuje wiedzę oraz potrafi inspirować. Często słyszy też określenie "przy Tobie, to chce się chcieć".

ATRAKCJE

Występ artystyczny „TANGO”

Pokaz tanga argentyńskiego w wykonaniu Annyi Sławomira Sulenckich.

Pokaz mody IMPRESJA

Pokaz mody z kolekcji Atelier Impresja.

Koncert Kwintetu

Koncert Podkarpackiego Kwintetu Akordeonowego „AMBITUS V”